Veřejné zakázky

1 měsíc zdarma

Veřejná zakázka už vám neuteče

Každý den pro vás hledáme nové obchodní příležitosti.

Získat zakázky

Pro koho je náš systém veřejných zakázek i-verejnezakazky.cz určen?

Pro většinu živnostníků nebo malých a středních firem jsou dnes veřejné zakázky hůře dostupné a není možné se dostat ke správným informacím. Případně jsou veřejné zakázky nepřehledné a v systému zadávání se špatně orientuje. Většina podnikatelů se domnívá, že takové zakázky jsou určené jen pro velké firmy a prakticky není možné být úspěšný ve výběrovém řízení.

Vyšli jsme těmto steskům vstříc a spustili portál, kde je možné získat seznam prakticky všech veřejný zakázek a poptávek dostupný v podobě věstníku veřejných zakázek.

Nabízíme:

 • propracovaný informační servis
 • šitý na míru malým a středním podnikatelům
 • výrazně zjednodušuje přístup k veřejným zakázkám
 • spravujeme nejen veřejné zakázky velkého rozsahu, ale též veřejné zakázky malého rozsahu
 • tedy uveřejňujeme podlimitní veřejné zakázky i nadlimitní veřejné zakázky
 • chlubíme se unikátním sběrem zakázek i z lokálních vývěsek, ale na hlavní regiony rozhodně nezapomínáme, hledejte u nás též
  • veřejné zakázky Praha
  • veřejné zakázky Brno
  • veřejné zakázky Ostrava

Popis portálu veřejných zakázek a poptávek i-verejnezakazky.cz

Informační systém veřejných zakázek iZakázky má obsah rozdělený do cca 20 hlavních oborů a celkem cca 50 podoborů. Generované veřejné zakázky jsou již od 20 000 korun! Obory si můžete jednoduše vyhledat pomocí klíčových slov nebo ze seznamu, který je logicky tříděn dle oblastí. Zvolte si sami, jak často chcete informace dostávat a jakým způsobem je doručovat: e-mailem, do datové schránky nebo zaslat vytištěné poštou

Získejte nepřetržitý informační servis za paušální měsíční poplatek 199 Kč (informace zasíláme denně nebo týdně)! Objednejte si tuto službu a získejte 1 měsíc ZDARMA hned!

Hodnota veřejných zakázek

Celková hodnota všech veřejných zakázek v loňském roce byla 265 000 000 000 Kč. Průměrná hodnota jedné veřejné zakázky okolo 80 000 Kč. Za minulý rok došlo k celkovému nárůstu počtu veřejných zakázek o 34% a jejich hodnoty o 17%. Vzrůstající trend počtu a hodnoty veřejných zakázek je dlouhodobě patrný a dá se očekávat i v budoucnu. Všechny veřejné zakázky zveřejněné na portálu i-verejnezakazky.cz jsou v souladu se zákonem o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb.

Zdroje a zadávání veřejných zakázek

V rámci přípravy dat, které Vám budeme zasílat, prohledáváme veřejné zakázky a veřejné poptávky ze stovek zdrojů. Dokážeme informace sofistikovaně analyzovat a dodáváme Vám je na míru podle řady kritérií. Veřejné zakázky sbíráme z více než 120 oborů a ze všech koutů ČR.

Veřejné zakázky a poptávky hledáme všude:

 • na ministerstvech a státních institucích
 • z portálů krajů, měst, obcí a elektronických tržišť
 • od lokálních zadavatelů
 • specializujeme se nejen na stavební zakázky a státní zakázky

Evidenci veřejných zakázek aktualizujeme každý den!

Napsali o i-verejnezakazky.cz

Daniel Frouz
majitel iNET Solutions s.r.o., provozovatel projektu iNETPrint.cz
Za rozumný měsíční poplatek získáváme denně čerstvé výpisy nových veřejných zakázek. iZakázky šetří našim obchodníkům čas strávený vyhledáváním a tříděním nových obchodních příležitostí.

Alena Hájková
obchodní ředitelka LUKA Garden s.r.o.
Nečekali jsme, že služba nabídne takový počet veřejných zakázek, které se týkají i našeho, hodně specifického oboru podnikání. Skvělá možnost získat nové obchodní příležitosti.